Pomysł na firmę oferującą konsultacje psychologiczne

Pewnego dnia wygrałem na loterii. Dzięki temu zyskałem dużą gotówkę. Postanowiłem zainwestować w nieruchomości. Zakupiłem kilka ciekawych mieszkań w Krakowie. Zostało mi trochę gotówki. Postanowiłem otworzyć własną działalność gospodarczą.

Sukces przyniesie tylko dobry psycholog

psychologZałożyłem klinikę. Wiedziałem, że w dzisiejszych czasach wiele osób zmaga się z wieloma zaburzeniami. Stres wynikający z szarej codzienności często przerastał wiele osób. W mojej prywatnej praktyce mielibyśmy przeprowadzać konsultacje psychologiczne. Postanowiłem zatrudnić naprawdę dobra kadrę, dlatego w mojej klinice mógł pracować tylko naprawdę dobry psycholog z Krakowa. Chciałem stworzyć coś kreatywnego co mogłoby mieć sens. Zatrudniłem kilku fachowców. Z czasem pojawili się pierwsi klienci. Zapisywali się na leczenie nerwicy. Stworzyliśmy nawet specjalne grupy wsparcia, które miały za zadanie pomagać i zwiększyć naszą sprawność. Wiele osób było zainteresowanych także terapią związaną z leczeniem depresji. Postanowiłem poszukać dobrej kadry. Poznałem wielu lekarzy. Chciałem zainwestować w reklamę. Postanowiłem kupić ulotki oraz zrobić plakaty. Mój przyjaciel Bartek zaoferował mi pomoc w prowadzeniu naszej strony internetowej. Okazał się bardzo utalentowanym człowiekiem. Bardzo podobało mi się wyczucie gustu i dobrego smaku. Wiedział jak nie przesadzić. Posiadał naprawdę imponujące zdolności oraz takt.

Z roku na rok mieliśmy coraz większą liczbę klientów. Zostałem wręcz zmuszony do rozbudowy naszej kliniki. Wiązało się to także z zatrudnieniem większej liczby pracowników. Na szczęście wziąłem kredyt i ze wszystkim daliśmy sobie radę. Udało nam się także podwoić zyski. Dzięki temu mogłem bez problemu spłacić swoje długi.