Przypinki na imprezę firmową z imieniem

przypinki

Każda firma przechodzi co jakiś czas etap rekrutacji nowych pracowników. Jest to bardzo skomplikowany etap, ponieważ trzeba umieścić ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika w internecie, czekać aż zaczną przychodzić listy motywacyjne i CV, potem przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne, a następnie zapraszać na pierwszy, testowy dzień pracy.

Przypinki to dobry pomysł na imprezę firmową

przypinkiPotem przychodzi czas, kiedy mamy w naszym przedsiębiorstwie mamy wiele nowych osób i musimy się poznać. Jak to zrobić najlepiej? Przydadzą się nam przypinki z imieniem. Są na rynku dostępne takie duże, specjalne przypinki, które posiadają miejsce do wpisania swojego tekstu, na przykład właśnie imienia. To ułatwia nam pierwsze dni w pracy, ponieważ zapamiętanie wielu nowych imion jest kłopotliwe, zatem taka ,,przypominajka” bardzo nam pomoże. Nie każdy ma dobrą pamięć jeśli chodzi o daty i imiona, zatem przypinki z imieniem są pomocne. W kuchni możemy przywiesić fotomagnesy, na którym umieścimy informacje na temat przerw w pracy, planu dnia, czy innych ważnych dla firm informacji. W końcu lodówka jest miejscem niezagospodarowanym, a każdy tam przychodzi, więc informacje umieszczana na lodówce na pewno trafią do każdego pracownika. Dla stałych pracowników możemy mieć kubek ze zdjęciem lub logo firmy, dzięki temu będą się czuli częścią firmy, wspólnoty.

Taki zwykły kubek ze zdjęciem firmowym może bardzo dużo zdziałać, a pozostałe kubki które zostaną nam z zamówienia możemy zostawić dla naszych klientów lub na przykład na tagi pracy.