Rodzinna praca i dobre kanały wentylacyjne

kanały wentylacyjne

Dzisiaj na wiedzy o społeczeństwie mieliśmy pogadankę o tym jakie zawody mielibyśmy objąć w przyszłości. Ja mam, muszę powiedzieć z tym problem. Mój ojciec obsługuje maszyny do obróbki drewna, mój starszy brat konserwuje instalacje odpylające, a siostra po studiach będzie zajmować się kontrolą w firmach, czy kanały wentylacyjne działają wedle norm europejskich.

Dobre kanały wentylacyjne i praca siostry

kanały wentylacyjneW porządku, jednak dla mnie jedyne co wiem to, że wentylatory do trocin służą ojcu, żeby się tam nie podusił. Słuchajcie, ja to wolę grać w gry fantasy, a nie fizycznie pracować. Chce pracować w firmie w której będę mógł zajmować się swoją pasją, a czasem spojrzę jak wentylacja przemysłowa rozkwita wokół mnie i pomyślę o swojej siostrze. Dzięki niej dobre kanały wentylacyjne będą we wszystkich firmach pozwalały oddychać czysto i bez problemów przez wiele najbliższych lat. Wiecie co? Na cześć swojego ojca stworzę symulator maszyny do obróbki drewna, będzie można sobie wycinać kształty z drewna jakie się nikomu nie śniło. Na cześć mojego brata stworzę symulator konserwatora, będzie można w tej grze kroczyć szczeblami kariery i naprawiać nie tylko instalacje odpylające, ale też drzwi, okna, a nawet silniki samolotowe. Z kolei siostry nie rozumiem, jak większość was nie rozumie swoich sióstr. Przez pierwszą część miesiąca są nawet znośne, a potem są strasznie nieprzyjemne, opryskliwe, natarczywe, a nawet agresywne. Czasami chciałbym tę jej comiesięczną irytacje włożyć we wszystkie wentylatory do trocin i rozczłonkować ją na atomy. Jestem jeszcze za młody, aby myśleć o przyszłości, przede mną mnóstwo poziomów gry do przejścia, a nie zastanawianie się kiedy będę musiał decydować o swoim życiu. Póki co oddaje to moim rodzicom, oddaje się w sam środek maszyny do obróbki drewna, maszyny do obróbki człowieka.

Nie dam się wpuścić kanały wentylacyjne życia i pójdę swoją drogą, aby każdy kolejny dzień mojego życia był odjazdowy. A z innej beczki, wie ktoś co jutro zadane jest z geografii? A jak ktoś, coś, niech pisze tu szybko!