Rolety ożywiły mój pokój

Moja siostra jest projektantką wnętrz. Postanowiłam się jej podpytać jakie rolety powinnam wybrać do swojego pokoju. Jestem studentką i wynajmuje mieszkanie z koleżanką. Mieszkanie nie jest gustownie urządzone. Meble, które znajdują się w naszym mieszkaniu są dosyć stare ale chciałabym urządzić sobie pokój w taki sposób żeby miło spędzało mi się w nim czas.

Siostra poleciła mi rolety do pokoju

polecane rolety zewnętrzne z BydgoszczyStwierdziłam, że siostra ma rację. Rolety na pewno wiele zmienią w pokoju. Dodatkowo mogłabym pomalować meble w pokoju odpowiednią farbą na jakiś jaśniejszy kolor, żeby w pokoju zrobiło się przytulniej. Właściciel zgodził się na zmiany, które planuję wprowadzić w wynajmowanym pokoju. Polecane rolety zewnętrzne z Bydgoszczy udało mi się kupić w sklepie, który znajduje się na naszym osiedlu. Dzięki temu nie musiałam daleko zakupionych rolet nosić. Polecane rolety zewnętrzne z Bydgoszczy kupiłam w przystępnej cenie a właściciel mieszkania pomógł mi ja zamontować. Meble były już pomalowane i pokój na prawdę zmienił się nie do poznania. Nie wydałam na zmiany dużo pieniędzy a nawet właścicielowi spodobał się efekt, który udało mi się uzyskać. Teraz na pewno będzie mi się lepiej mieszkać w pokoju, który wynajmuję. Przede mną jeszcze trzy lata nauki a komfort mieszkania jest bardzo ważny. Jestem wdzięczna, że siostra zaproponowała mi rolety materiałowe, które idealnie prezentują się na moim oknie i dzięki nim mogę odsłonić się od słońca w trakcie upałów. Pomalowanie mebli specjalną farba także zawdzięczam siostrze.

Siostra zawsze miała dobre pomysły jeśli chodzi o urządzanie wnętrz.Jako projektantka robi spora karierę i ma na swoim koncie wiele zleceń. Nie wszystkie zlecenia są od bogatych klientów więc siostra musi być czasem naprawdę bardzo kreatywna.

Opublikowano w Dom