Rozważam zrobienie kursu makijażu permanentnego

Po szkole kosmetycznej zatrudniłam się w salonie. Sporo się tam nauczyłam, ale zawsze chciałam mieć własny interes i uznałam, że już pora poważnie się tym zająć. Zanim jednak otworzę własny salon to chcę zdobyć jeszcze większe doświadczenie.

Miałam do wyboru różne sprawdzone kursy makijażu permanentnego

sprawdzony kurs makijażu permanentnegoMoja koleżanka Aleksandra, która chciałabym ze mną pracować powiedziała, że mogłabym udać się na taki sprawdzony kurs makijażu permanentnego, ponieważ teraz jest to bardzo modne i na pewno dzięki temu mój salon będzie chętniej odwiedzany. Zaczęłam zastanawiać się nad tym co mi Aleksandra powiedziała. Miała dużo racji i wiem, że taki sprawdzony kurs makijażu permanentnego na pewno wyjdzie mi na dobre. Zaczęłam to bardzo poważnie rozważać i zaczęłam nawet szukać gdzie mogłabym taki kurs odbyć. Do wyboru były liczne kursy i wszystkie były bardzo dobre. Znalazłam jeden, który był nawet tani i na niego się zdecydowałam. Odbyłam go przed otwarciem salonu i przyznam, że bardzo dużo się nauczyłam. Otwarcie salonu było już sprawą prostą. Od razu też zatrudniłam u siebie Aleksandrę, ponieważ posiada mnóstwo cennych umiejętności i zdecydowanie mi pomoże. Początkowo nie miałam wielu klientek, ale jak przekonały się, że mój salon jest prowadzony przez profesjonalistki to coraz chętniej do mnie zaglądały. Na dzień dzisiejszy to prowadzę notes, aby zapisywać wizyty, ponieważ mam tak wiele klientek. Dobrze, że poszłam na ten  sprawdzony kurs makijażu permanentnego, ponieważ najczęściej właśnie ten makijaż wykonuję.

W salonie mam dość niskie ceny i dzięki temu mam zapewnioną klientelę. Przychodzą do mnie nawet mężczyźni na depilację laserową. Jestem zadowolona, że się zdecydowałam na własny salon, ponieważ teraz mam na prawdę dużo lepiej.