Siostra namawia mnie na zakup walizki samsonite

Z siostrą to nie zawsze miałyśmy tak dobre relacje. Jak byłyśmy w szkole to nie dogadywałyśmy się tak dobrze a różnica wieku była dość mocno odczuwalna. Teraz dogadujemy się świetnie a moja siostra jest jednocześnie moją przyjaciółką.

Dzięki siostrze kupiłam wytrzymałe walizki samsonite

walizki samsoniteBarbara zaoferowała mi, że wakacje w tym roku możemy spędzić razem. Nie miałam chłopaka i Basia także była chwilowo sama, dlatego doszłam do wniosku, że jej propozycja jest nie do odrzucenia. No tak, tyle że nigdy jeszcze nie wyjeżdżałam na tak długo i nie miałam się w co spakować. Dla siostry to nie stanowiło żadnego problemu. Ona sama w domu ma tylko walizki samsonite, które zawsze zabiera w podróż i powiedziała, że muszę się również w takie torby zaopatrzyć. Wystarczą mi one na długie lata bo są wytrzymałe a ich pojemność jest zaskakująca. Nie miałam pojęcia gdzie ja u nas w mieście mogę kupić takie walizki samsonite i zapytała siostrę dokąd mam iść. Jak siostra mi wskazała w jakich miejscach są dostępne produkty tej marki, to zaskoczyłam się, że nie miałam o tym pojęcia. Wyjeżdżamy za dwa tygodnie ale tak na prawdę to wcale nie jest aż tak dużo czasu. Następnego dnia pojechałam na zakupy. Przydadzą mi się dwie walizki i tyle zamierzam kupić. Będę przygotowana na każdy wyjazd. Zakupy udało mi się bardzo sprawnie zrobić. Obsługa była bardzo fachowa i kobieta pomogła mi wybrać odpowiednie dla mnie walizki samsonite. Byłam gotowa do podróży i już nie mogłam się doczekać weekendu. Udało mi się spakować wszystko.

Walizka, którą wybrałam na wyjazd była tak pojemna, że bez problemu się cała spakowałam. Zabrałam nawet swoje ulubione kosmetyki i perfumy. Dobrze, że siostra namówiła mnie na te zakupy, bo dzięki niej mam dwie wytrzymałe walizki.