Srebrna biżuteria z bursztynem

Kobiety, które lubią nosić biżuterię, mają do wyboru srebro, żółte i białe złoto. Poszczególne metale szlachetne, posiadają różne próby, a im jest ona wyższa, tym cenniejszy jest dany model. Biżuteria jest często zdobiona kamieniami szlachetnymi takimi jak bursztyn, rubin, czy opal.

Jakie są rodzaje srebrnej biżuterii z bursztynami?

pierścionek z bursztynem srebrnyDobrze dobrana biżuteria doda każdej kobiecie uroku i wdzięku. Panie z krótkimi włosami chętnie sięgają po długie, wiszące kolczyki, oraz efektowne naszyjniki. Pierścionki są chętnie noszone przez wszystkie kobiety, ponieważ podkreślają kobiece dłonie. W sklepach znajdziemy modele wykonane ze srebra, żółtego oraz białego złota. Biżuteria może być wzbogacona o diamenty, cyrkonie, albo kamienie szlachetne. Pierścionek z bursztynem srebrny, jest modelem najczęściej sprzedawanym w polskich salonach jubilerskich. Bursztyn jest kamieniem, który możemy znaleźć na plaży nad naszym polskim morzem. Jednak te, które występują w biżuterii, są starannie oczyszczone i wyszlifowane, aby ich wartość była większa. Do kompletu możemy dokupić kolczyki, naszyjnik, lub bransoletkę. Bursztyn uważany jest za bardzo elegancki kamień, który lubią nosić nasze mamy i babcie. Możemy go spotkać także w efektownych broszkach przypinanych do bluzek i marynarek. Bursztyn występuje najczęściej w srebrnej biżuterii, ale w niektórych sklepach internetowych znajdziemy go także złotej i platynowej oprawie. Im większy kamień, tym wyższa będzie jego cena.

Srebro pasuje każdej kobiecie, która lubi wyglądać stylowo i gustownie. Od zawsze jest modne i pożądane. Bursztyny są najczęściej kojarzone z morzem i plażą, ponieważ możemy je tam samodzielnie znaleźć, choć nie będą to takie okazałe egzemplarze, jak te umieszczane w srebrnej biżuterii.