Transport mebli oczami blogera

transport mebli

Nazywam się Aleksandra i mieszkam w Gdańsku. Dzisiaj opowiem wam o mim tacie a dokładniej o tym czym się zajmuje na co dzień. Mój tata jakiś czas temu rozpoczął pracę w firmie transportowej. Do jego zadań należą przeprowadzki oraz pomoc przy wniesieniu rzeczy do mieszkania klienta.

Transport mebli w Gdyni dociera na czas

transport mebliPowiem wam, że mój tata na początku nie był przekonany do tego zajęcia, ale bardzo szybko zmienił zdanie. Stwierdził, że takie przeprowadzki to fajna sprawa i może też poznać dużo ludzi. Pewnie każdy z was nie raz korzystał z usług na transport mebli czy innych rzeczy i wiecie jak ważne jest, aby takie usługi były rzetelne. Tata bardzo się przykłada do swojej pracy i organizuje przeprowadzki na najwyższym poziomie. Często też dostaje zlecenie na transport mebli do sklepu albo do hurtowni. Czasami tata zabiera mnie ze sobą jak ma transport mebli poza trójmiasto. Wtedy przyjemniej mu czas leci podczas podróży. Ja lubię podróżować z tatą. Mój tata jest człowiekiem bardzo pracowitym i dobrze zorganizowanym co pozwala mu w perfekcyjny sposób wykonywać swoje obowiązki. Pytałam go, czy nie chciałby założyć własnej firmy, która świadczyłaby usługi na przeprowadzki, ale uznał, ze tak jak jest teraz jest dobrze. Nie rozmawialiśmy więcej na ten temat. Tata w firmie, dla której pracuje jest bardzo cenionym pracownikiem, ponieważ każdy transport mebli w Gdyni dociera na czas i nie było jeszcze żadnych skarg. W jednej z Gdyńskich hurtowni pracuje taty kolega i to on zawsze prosi w firmie aby tata przyjechał.

Hurtownia często zleca transport mebli i tata odwiedza znajomego. Kiedy pracownicy wyładowują meble na magazyn to tata wraz z kolegą idą się napić kawy i porozmawiać. Poza tym tata jest lubiany przez wszystkich klientów, ponieważ zawsze jest pomocny i uczynny.