Wspaniały zapach wosków w domu

Uwielbiam, jak w domu pachnie. Nie cierpię zapachu wiatru, i takiej nieświeżości. Dziś zamiast świeczek zapachowych, kupiłam takie woski do podgrzewacza, i chciałam się podzielić z Wami moją opinią o nich.

Woski zapachowe, upiększ swój dom zapachem

aromatyczne woski zapachoweZupełnie nie wiedziałam, że wybiorę się na takie niespodziewane zakupy, ale akurat miałam przerwę w pracy, więc postanowiłam przejść się do takiego nowego sklepu indyjskiego, który powstał nieopodal mojej pracy. Moje oczy zwróciły uwagę na aromatyczne woski zapachowe bo nie słyszałam wcześniej o czymś takim. Wosk, który pachnie? Byłam ciekawa, ile to ma wspólnego ze zwykłą świeczką. Okazało się, że trochę ma, bo zwykła świeczka, to znaczy podgrzewacz, jest potrzebny aby roztopić taki wosk. Jest mi potrzebny specjalny kominek, taki jak do olejków eterycznych, może tam troszkę się różnią. Kruszę sobie trochę wosku i umieszczam na czubku kominka, następnie podpalam podgrzewacz, i czekam aż wszystko się ładnie roztopi. Nie trwa to długo, a już zaczyna się wosk rozpuszczać. I dopiero wtedy zaczynamy czuć ten niesamowity zapach. Rodzajów zapachów jest bardzo dużo, ale ja wybrałam taki słodki, bo lubię delikatne zapachy. W całym domu teraz pachnie woń cukierków, lub waty cukrowej, coś takiego podobnego wybrałam. Wszyscy się pytają co to takiego. Od razu mam apetyt na słodycze, jak czuję ten zapach. Muszę przyznać, że jestem zadowolona, bo te woski pachną o wiele bardziej intensywnie niż zwykłe świeczki, i faktycznie długo je czuć. Przez kilka godzin.

Teraz mam nową zabawkę do testowania, co jakiś czas wybieram się po nowe woski, a w moim domu panują coraz to nowsze zapachy. Przynajmniej pięknie pachnie i mamy takie małe urozmaicenie dzięki temu, bo zawsze jest niespodzianka u rodziny, co dzisiaj odpalę ładnego.