Wybita szyba,włamanie i potrzebny szklarz

Szklarz Wrocław

Swój sklep prowadzę od zaledwie czterech lat a w tym czasie miałam już cztery włamania. Mogłam się tego spodziewać zakładając sklep z biżuterią, ale szczerze mówiąc nie myślałam, że takie rzeczy się jeszcze zdarzają.

Szklarz potrzebny od zaraz

Szklarz WrocławOkazuje się, że niestety tak. Nie jestem też w tym osamotniona. We Wrocławiu napady na sklepy z biżuterią to istna plaga. Podobno istnieje nawet specjalny zespół policyjny, który pracuje nad tymi wszystkimi włamaniami ale osobiście szczerze w to wątpię. Kiedy do mojego sklepu włamano się po raz czwarty miałam dość. Firmy ubezpieczeniowe patrzyły na mnie z coraz większą podejrzliwością. Z kolei firma ochroniarska, którą opłacałam rozkładała bezradnie ręce twierdząc, że robią co mogą.
Postanowiłam spróbować inaczej. Poszłam do znajomego szklarza i zapytałam się, czy może zrobić jakieś drzwi, które nie da się wyważyć ani wybić od tak. Szklarz Wrocław stwierdził, że tak, może wykonać ze szkła hartowanego, ale nie potrafi powiedzieć jak dużo będą one w stanie wytrzymać. Przypomniał jednak sobie, że miał już podobne zlecenie od innego sklepu z biżuterią. Mogłabym podjechać tam i popytać się właściciela, jak się sprawdzają. Na miejscu dowiedziałam się, że od tego czasu nie było tam włamania. Zamontowałam więc takie drzwi szklane u siebie. Myślę, że jak to nie pomoże to już nie wiem co.

Póki co minęło już siedem miesięcy i nie było do tej pory kolejnego włamania. Spodziewam się jednak, że atak może nastąpić w każdej chwili. W gruncie rzeczy nawet bym się teraz ucieszyła. Zobaczyłabym jak się sprawują drzwi.