Wycena mieszkania i przeprowadzka na Filipiny

wycena mieszkania

Od kilku lat jestem w stałym związku ze swoją partnerką. Pewnego dnia moja firma na terenie Warszawy została objęta bankructwem, a ja nie wiedziałem co mam robić. W Polsce nie miałem już żadnych perspektyw.

Wycena mieszkania w Warszawie była szybka

wycena mieszkaniaPewnego dnia moja sympatia zaproponowała mi przeprowadzkę na Filipiny. To były jej rodzinne strony i chciała tam wrócić. Ja na początku byłem tym wszystkim przerażony. Całe życie spędziłem w mieście i nie wiedziałem jak się żyje w tak dalekich stronach. Jednak stwierdziłem, że nie mam nic do stracenia i mogę zaryzykować. Musiałem tylko sprzedać nasze mieszkanie na miejscu. Nie miałem pojęcia ile kosztuje jakaś wycena domu i szukałem odpowiedzi w internecie. Na szczęście szybko znalazłem biuro, które się tym zajmuje i mogłem zajmować się przeprowadzką. Na spotkaniu dowiedziałem się, że moja wycena mieszkania Warszawa nastąpi w bardzo szybkim czasie i mam się spodziewać gościa. Ja w każdej wolnej chwili myślałem jak to będzie na Filipinach. Mieszkało tam rodzeństwo mojej żony i zawsze wyglądali na pełnych energii i życia ludzi. Jej cała rodzina zajmowała się turystką i w ten sposób zarabiali na życie. Cieszyłem się, że tam pojadę, ponieważ w końcu miałem zrzucić z siebie ciężar tej samej i ponurej rzeczywistości w wielkich miastach. Na szczęście mój rzeczoznawca majątkowy działał w szybkim tempie i bez żadnych utrudnień mogłem spodziewać się werdyktu. Również poprosiłem go aby polecił mi dobrego i szybkiego agenta nieruchomości. Zależało mi na natychmiastowej sprzedaży mojego domu.

Miałem nadzieję, że wycena nieruchomości będzie dość korzystna, a ja będę miał odrobinę gotówki na mieszkanie w Filipinach. Moja żona twierdziła, że na początku możemy zatrzymać się w domku jej rodziców.