Złote kolczyki w prezencie dla siostry

 

Zbliżała się komunia mojej siostry, a więc musiałam w końcu zdecydować się co powinnam jej kupić. Wiem, że teraz najlepsze komunijne prezenty różnią się od tych, które były pożądane wtedy gdy ja byłam dzieckiem, ale chciałam postawić mimo wszystko na coś bardziej tradycyjnego. Początkowo pomyślałam by po prostu dać jej pieniądze ale ostatecznie zrezygnowałam z tego pomysłu.

Kolczyki dla dziewczynki powinny być delikatne

złote kolczyki dla dziewczynkiPomyślałam, że fajnym prezentem będą złote kolczyki. To prosty, ale bardzo fajny prezent. Oczywiście moim zdaniem. W poszukiwaniu złotych kolczyków odwiedziłam kilku jubilerów w mieście. Myślę, że złote kolczyki dla dziewczynki powinny być mimo wszystko dość delikatne. W końcu to jeszcze dziecko, dlatego też szukałam czegoś, co będzie ozdobne i ładne ale mimo wszystko nie przesadzone. Wiem, że często biżuterię, którą dostaje się na komunię nosi się bardzo długo i jest to niezwykła pamiątka, a więc chciałam kupić coś wyjątkowego. Ważne było dla mnie też to, żeby te kolczyki były wykonane ze złota dobrej próby tak by kolczyki za pare lat wyglądały równie dobrze co w dniu zakupu. W końcu trafiłam na kolczyki, które bardzo mi się spodobały. Były to delikatne kółka, które przy uchu miały jednak drobny lekko różowy kamień. Bardzo spodobał mi się ich dizajn, a więc kupiłem je oraz delikatny łańcuszek z zawieszką, bo pomyślałam, że same kolczyki to mimo wszystko może być za mało.

Wydaje mi się, że mojej młodszej siostrze prezent bardzo się spodobał. W każdym razie widzę, że nosi ona zarówno kolczyki, jak i łańcuszek, co oczywiście bardzo mnie cieszy. Biżuteria została ładnie zapakowana przez jubilera, a więc moja siostra dostała naprawdę elegancki i fajny prezent. Mam nadzieję, że kolczyki będą jej służyć przez długi czas.

Opublikowano w Moda